no-img
گام به گام آنلاین

سوالات متداول - گام به گام آنلاین


گام به گام آنلاین

صفحه جدا

سوالات متداول


رمز دوم(اینترنتی) کارت بانکی ندارم. چگونه خرید کنم ؟

اگر رمز دوم ندارید یا کارت بانکی در حال حاضر در دسترس نیست میتوانید از طریق تلگرام با پشتیبانی درمیان بگذارید تا فایل را در تلگرام برای شما ارسال کند و یا لینک آن را به شما بدهد. سپس در فرصت مناسب هزینه را به صورت کارت به کارت پرداخت نمایید.

پست الکترونیکی ( ایمیل ) ندارم . در قسمت آدرس ایمیل در هنگام خرید چه کار کنم   ؟

اگر ایمیل (yahoomail-gmail-outlook) ندارید نگران نباشید چون پس از پرداخت فوراً لینک دانلود برای شما ظاهر میشود.و نیازی به رفتن به ایمیل نیست.اگر ایمیل ندارید در قسمت مربوطه این عبارت را وارد کنید.(gambegam.onine@gmail.com)

از کجا معلوم که این سایت کلاهبرداری یا تقلبی نباشد ؟

فروشگاه گام به گام آنلاین

دوست عزیز ، این وبسایت به درگاه پرداخت شاپرک متصل میباشد که کاملا ایمن شده است و دارای کد پیگیری از بانک است. برای صحت این موضوع به رنگ سبز آدرس shaparak.ir و پیشوند https در هنگام پرداخت در آدرس بارِ درگاه پرداختی توجه کنید.

اگر فایل دانلود یا باز نشد چه ؟ اصلا شاید فایلی که من میخواهم نبود یا به دردم نخورد.

کاربر عزیز ، ما به  طور شفاف و واضح شماره تماس خود را در سایت قرار داده ایم (۰۹۳۶۹۲۵۴۳۲۹) . در صورت بروز هرگونه خطا یا مشکل ما همواره آماده  پاسخ گویی هستیم. و راهنماییتان میکنیم تا به صورت کامل فایل را دریافت کرده و از آن استفاده کنید. اگر موفق به تماس تلفنی نشدید ، پشتیبانی تلگرامی همواره در خدمت شماست.

ضمنا اگر پس از خرید از محصول ما رضایت نداشتید هزینه به طور کامل بازگشت داده میشود.

آیا فایل همین الان به من داده میشود یا باید منتظر ایمیل یا تماس شما باشم ؟

دوست عزیز ، به محض پرداخت ، لینک دانلود برای شما به نمایش در می آید. و میتوانید با یک کلیک و با سرعت بالا آن را دانلود کنید. و اصلا نیازی به رفتن به ایمیل و … نیست .گر چه یک نسخه هم به ایمیلتان ارسال کرده ایم.و اگر هم درخواست کنید به تلگرامتان هم ارسال میکنیم.

شرایط استفاده از ضمانت بازگشت پول چگونه است ؟

اگر پس از پرداخت و دانلود فایل ، انتظارات شما را برآورده نکردیم میتوانید در هر لحظه درخواست بازگشت وجه دهید . ما پس از دریافت اطلاعاتِ پرداخت شما ، مبلغ را کارت به کارت خواهیم کرد.